مجموعه خانه سلامت اتومبیل کاراسپا ، مجهزترین ٫ بروز ترین و تنها سوناکس سرویس شرق ایران ، نمایندگی فروش محصولات سوناکس ، فلکس و اسکن گریپ ، همچنین ارائه دهنده خدمات مختلف در زمینه مراقبت از خودرو نظیر شست وشوی تخصصی با مواد سوناکس ، صفر شویی ، واکس و پولیش ، دیتیلینگ و سرامیک بدنه در شهر مشهد می باشد.

 

 

درباره ما

این مجموعه در ابتدا از سال 1395 بخش فروش محصولات سوناکس را در استان خراسان ، زیر نظر شرکت آلفا حرکت پرتوان تنها نمایندگی اصلی و مجاز این کمپانی آلمانی در ایران ، راه اندازی و در ادامه دومین سوناکس سرویس ایران و اولین در شرق کشور را سال 1398 در بزرگ بازار اطلس افتتاح گردید. مجموعه خانه سلامت اتومبیل کاراسپا در سه بخش فروشگاه ، کارگاه دیتیلینگ و کارواش سوناکس سرویس با قدرت فعالیت خود را تا به امروز ادامه داده و برای همه ی علاقمندان به خودرو در شهر مشهد شناخته شده می باشد.

همچنین این مجموعه این اطمینان را به مشتریان خود می دهد تا زمینه بازگرداندن شرایط ایده آل خودروهایشان را فراهم آورد بطوریکه مشتری ، خودرو خود را چون روز نخست  بعد از تولید ببیند و این در واقع عملی است که کاراسپا  را از سایر رقبای خود متمایز می سازد.

ماموریت ما، ارائه منحصر به فرد خدمات دیتیلینگ و شست و شو با استانداردهای SONAX Service  و خدمات بازسازی و ترمیم بخش های مختلف  بدنه خودرو  با استفاده ازآخرین تکنیک های نوآورانه و فن آوری پیچیده و با اطمینان از اینکه مشتری خودروی خود را چون روز اول لمس نماید و از آن لذت لازم را ببرد.

چشم انداز ما هدف ما تبدیل شدن به مجموعه ای پیشرو در زمینه خدمات دیتیلینگ،شستشو وخدمات بازسازی و ترمیم بخش های مختلف خودرو  می باشد.

ارزشهای ما ، با تکیه بر تخصص ،عشق و شور و بکارگیری مدرن ترین فناوری های روز، برای ارائه نتیجه ای بی عیب و نقص در مدت زمانی منطقی برای فراهم کردن شرایطی ایده ال برای مشتریان خود هستیم.

نوآوری ما ، همواره به دنبال معرفی و پیداکردن فن آوری و تکنیک های جدید در جهت بهبود خدمات و ارائه بهترین کیفیت به مشتریان هستیم.

اما تیم ما ، همکاری توأم با روابطی قوی و صادقانه عاری از هرگونه شعار،  در جهت پیشبرد اهداف مجموعه و رضایت مندی مشتریان سرلوحه کار ما می باشد. همکاران ما با گذراندن دوره های آموزشی، آشنایی با مدرن ترین تکنیک ها، ابزار، تجهیزات و فن آوری روز زیر نظر اساتید مجرب از کمپانی های صاحب نام خارجی بهره می گیرند و به طور مداوم به روز می شوند تا بتوانیم در گرو اهداف بلند مدت مجموعه کاراسپا در هر زمان در جهت هر چه بهتربرآورده کردن نیازهای  مشتریان تلاش نماییم.