در میان تمامی ماشین سوارها بعضی ها هم هستند که فقط دارنده ماشین نیستند،بلکه عاشق ماشین و رانندگی بوده و ماشین آنها بخشی از زندگی آنهاست. این ماشین سوار های عاشق علاوه بر اینکه به حفظ و سلامتی ماشین خود اهمیت ویژه ای می دهند زیبایی ظاهری ماشین شان نیز برایشان بسیار حائز اهمیت بوده و به دنبال راهی می گردند که خودرو خود را زیباترین خودرو ممکن جلوه دهند.ما به عنوان ارائه دهنده خدمات سرامیک خودرو در مشهد در این مقاله می خواهیم منحصرا به ماشین سوارهای حرفه ای روشی را پیشنهاد کنیم که با یک تیر دو نشان بزنند، یعنی هم سلامت خودرو خود را ارتقا دهند و هم به زیبایی و درخشندگی خودرو شان کمک کنند.

سرامیک خودرو انتخابی بی نظیر برای ماشین سوارهای حرفه ای

محافظت از خودرو یا زیبایی خودرو

چگونه با یک تیر دو نشان بزنیم؟

بدیهی است که بسیاری از روش هایی که به محافظت از خودرو شما کمک میکند زیبایی آن را زیر سوال می برد. در واقع همیشه انتخاب بین درخشندگی و زیبایی خودرو و حفاظت از آن، انتخابی سخت و دشوار به حساب می‌آید.

ما به عنوان ارائه دهنده خدمات سرامیک خودرو در مشهد می خواهیم به شما راهی را پیشنهاد کنیم که به دغدغه های شما پایان بخشیده و هردو نیاز شما را برای در اختیار داشتن یک ماشین لوکس و زیبا و در عین حال مطمئن  پاسخ گو باشد.

سرامیک خودرو، راهکاری طلایی برای ماشین سوارهای حرفه ای

سرامیک خودرو همان راهکار بی نظیری است که قصد داریم درباره آن بیشتر صحبت کرده و درباره مزایا و معایب آن با شما سخن بگوییم.

سرامیک خودرو نه تنها از بدنه‌ی خودرو شما برای سال‌های متمادی حفاظت می‌کند، بلکه درخشندگی بی نظیری را برای بدنه ماشین شما به  همراه دارد. به همین دلیل سرامیک خودرو، انتخاب مناسبی است برای کسانی که می‌خواهند بدنه‌ی خودروی آن‌ها در عین زیبایی، پوششی حفاظتی نیز داشته باشد.

سرامیک خودرو به چه معناست؟

روکش سرامیک، در واقع مایعی از جنس پلیمر است که به صورت دستی بر روی بدنه خارجی خودرو  شما قرار می گیرد . این پوشش بدنه، در پیوند با رنگ فابریک خودرو، یک لایه‌ی محافظتی بر روی سطح خارجی ایجاد می‌کند. به بیان ساده، روکش سرامیکی بین بدنه‌ی خودرو و محیط بیرونی قرار می‌گیرد و مانع از برخورد این دو با یکدیگر می‌شود.

مزایا و معایب سرامیک خودرو

در این بخش می خواهیم بگوییم این مایع پلیمری یا همان پوشش سرامیک خودرو چه مزایا و معایبی را برای خودرو شما به همراه می آورد.

ما به عنوان ارائه دهنده خدمات سرامیک خودرو در مشهد و با کسب تجربه اجرای پروژه های بسیاری در زمینه سرامیک خودرو روی ماشین مشتریان در این بخش ابتدا به بیان مزایای پوشش سرامیک خودرو پرداخته و در نهایت معایب آن را نیز بررسی خواهیم کرد.

مزایای روکش سرامیکی خودرو:

  • زیبایی و درخشندگی خودرو با پوشش سرامیک

به جرعت می توان گفت پس از اینکه خود را خود را به پوشش سرامیکی مجهز کنید تصور می کنید که خودرو شما به تازگی از کارخانه خارج شده است. زیبایی و درخشندگی چشم نوازی که سرامیک خودرو برای ماشین شما ایجاد می کند قابل وصف نیست.

  • محافظت مناسب از بدنه‌ی خودرو

شاید بتوان گفت مهمترین مزیت روکش سرامیکی خودرو، حفاظت از خودرو شما  در برابر خط و خش) ، گرد و غبار و آلودگی‌های شیمیایی است. همانطور که می دانید خودروها روزانه، در معرض انواع آسیب‌های ناشی از آب و هوا هستند. روکش سرامیک خودرو، وظیفه‌ی مقابله با این آسیب‌ها را به عهده دارد. به بیان روشن‌تر، روکش  سرامیک خودرو، یک پوشش سطحیِ مستحکم برای بدنه‌ی خودرو فراهم می‌کند و از این طریق، مانع از آسیب‌های احتمالی می‌شود.

از سویی دیگر، روکش سرامیکی، از بدنه‌ی خودرو در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می‌کند. اگر خودروی شما برای مدت طولانی در معرض تابش نور خورشید قرار داشته باشد، پس از مدتی، رنگ آن شروع به اکسید شدن می‌کند و کیفیت بدنه را تحت تاثیر قرار می‌دهد. روکش نانو سرامیک مانع از این فرایند می‌شود.

روکش سرامیکی نه تنها هیچ آسیبی به رنگ فابریک خودرو نمی‌زند بلکه به عنوان یک لایه‌ی محافظ نانو برای رنگ اصلی بدنه‌ی خودرو عمل می‌کند.

  • دوام بیشترِ سرامیک خودرو

پوشش سرامیکی خودرو، نسبت به رنگ عادی اتومبیل، دوام بیشتری در محافظت از بدنه‌ی خودرو دارد.

  • ماندگار بودن تمیزی خودرو

پوشش سرامیک خودرو،ماشین شما را  از نفوذ گرد و غبار و دیگر مواد آسیب‌ زننده حفظ می کند. زمانی هم که مواد خارجی روی بدنه بنشینند، اصلا نمی‌توانند جایی را برای نفوذ به سطح و چسبیدن به آن پیدا کنند. بنابراین زمانی که نیاز به تمیز کردن بدنه باشد این کار به راحتی و تنها با یک پارچه قابل انجام است؛ زیرا سطح بدنه، بسیار صاف و مسطح است.

  • مقرون به صرفه بودن

شاید در نگاه اول، قیمت خدمات سرامیک خودرو ، گران‌تر از دیگر روش‌های محافظت از بدنه‌ی خودرو، به نظر برسد؛ اما وقتی به این نکته واقف باشید که استفاده از دیگر روش‌های مشابه مثل واکس بدنه، باید چندین بار در سال استفاده شوند تا خروجی کارشان مانند سرامیک خودرو باشد، در حالی که پوشش سرامیک، اگر به طور حرفه‌ای و صحیح اجرا شود ، پوششی دائمی محسوب می‌شود و طول عمر زیادی دارد پی خواهید برد که مقرون به صرفه ترین روش محافظت از بدنه خودرو،سرامیک خودرو است.

معایب سرامیک خودرو:

اگر با مرور مزایای سرامیک خودرو، اشتیاق بیشتری برای استفاده از این نوع پوشش بدنه، پیدا کردید، بهتر است قبل از اقدام به این کار، نگاهی به معایب سرامیک خودرو نیز بیندازید. در ادامه به این معایب و مشکلات اشاره می‌کنیم.

 

  • زمان‌بر بودن انجام سرامیک خودرو

اجرای فرایند روکش نانو سرامیکی چندین روز زمان نیاز دارد. این مسأله گاهی اوقات به یک مسئله دردسر ساز تبدیل می شود.

  • بدقواره شدن خودرو در صورت استفاده نادرست از سرامیک

همانطور که در بخش قبل نیز اشاره کردیم چگونگی اجرای سرامیک خودرو بسیار حائز اهمیت است. اگر توسط یک تیم حرفه ای اجرا نشود می تواند به بدترین شکل ممکن به بدقواره شدن خودرو شما کمک کند.

  • هزینه سرامیک خودرو

در مزایای روکش نانو سرامیکی، ذکر کردیم که در بلندمدت، هزینه‌ی سرامیک بدنه خودرو مقرون به صرفه می‌شود؛ اما وقتی مدت زمان استفاده از خودرو، کوتاه است و یا سال‌های زیادی از زمان ساخت خودرو گذشته و کیفیت و کارایی آن به شدت افت کرده، استفاده از سرامیک، آن‌چنان به صرفه نخواهد بود.

به عبارت دیگر، اگر بخواهید خودروی خود را به زودی بفروشید، قیمت چند میلیونی سرامیک خودرو نه تنها به سود شما نیست، بلکه ممکن است برخی افراد را از خریدن خودروی شما منصرف کند.

امیدواریم با ارائه این مقاله توسط تیم سرامیک خودرو در مشهد ایران کاراسپای در زمینه سرامیک خودرو توانسته باشیم به ماشین سوارهای حرفه ای کمک شایانی کرده باشیم تا با اطلاعات کافی در خصوص مزایا و معایب سرامیک خودرو نسبت به اجرای آن برای ماشین شان اقدام کنند.

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.